Zabezpieczenie lakieru

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  skoda zabezpieczenie

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  folia-thumb

Do kogo kierujemy ofertę i dlaczego

Najlepszą formą zabezpieczenia lakieru jest zdecydowanie oklejenie folią zabezpieczającą. Folie poliuretanowe PPF są w 100 % transparentne co oznacza, że nie widzimy jej na oklejonych elementach. Doskonale sprawdza się na najbardziej narażonych na uszkodzenia elementach takich jak zderzaki, maska, błotniki, reflektory, lusterka czy też progi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zabezpieczyć tą folią cały samochód.

Najczęściej tę metodę zabezpieczenia stosuje się w przypadku nowych samochodów, które jeszcze nie zdążyły “zakosztować” codzienności naszych dróg.

Najlepszą inwestycją okazuje się folia PPF, która ma za zadanie zabezpieczyć delikatny lakier samochodu przed odpryskami, wypiaskowaniem, innymi uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Folia chroni lakier, również przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki specjalnej powłoce, która je absorbuje.

Folie PPF mają idealnie szklistą powierzchnię, dzięki czemu są praktycznie niezauważalne gołym okiem, a ich plastyczność pozwala na idealne dopasowanie do kształtów danego elementu. Pozwala na oklejanie samochodu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Producenci folii zabezpieczających lakier, poszli z duchem czasu, a konkretnie przygotowali, również folie z wykończeniem matowym.

Kliknij w wybraną zakładkę, aby zobaczyć zestawienie cen, dla różnego typu oklejania
“Bikini” od 2000 zł
Full Front od 4000 zł
Cały samochód od 8000 zł
Maska od 800zl
Lusterka zewnętrzne  600 zł/kpl.
Zderzak od 900 zł/szt.
Reflektory 450 zł
Wnęka klamki 150 zł/szt.
Progi 200 zł/szt.
Próg załadunkowy 250zł
Inne elementy od 30 zł
Dach 1500 zł
Felgi aluminiowe do 15′ – 600 zł/4 szt.
od 16′ – 700 zł/4 szt.
Felgi stalowe do 15′ – 500 zł/4 szt.
od 16′ – 600 zł/4 szt.
Deska snowboard 300 zł
Obudowa myszki 50 zł
Panel telefonu/smartphone 45 zł
Broń ASG od 180 zł
Gniazda elektryczne / włączniki 25 zł
Obudowa PC od 170 zł
Inne od 15 zł

Sprawdź wzorniki kolorów które posiadamy w naszej ofercie.

Korzystamy z folii

Avery
Hexis
Arlon
3M
Orafol
SOTT

Opinie na nasz temat

 • Naprawdę bardzo szybko, konkretnie i bez problemowo wykonane zlecenie. Sam właściciel wydał się przesympatyczny i uczciwy, a zamówiona folia jest naprawdę dobrej jakości produktem. Nic dodać, nic ująć. Polecam 🙂
  Michał Nostar
  tuner samochodowy
 • Wzorcowy przykład realizacji oklejania. Obsługa bardzo konkretna i co najważniejsze wyrobiła się terminowo, na co bardzo zwracam uwagę. W samym oklejeniu nawet przy moim wnikliwym oku nie zauważyłem nic do czego mógłbym się przyczepić.
  Piotr Morak
  mechanik samochodowy
 • Co tu dużo pisać, lekko zaskoczył mnie szybki termin realizacji, bo szyby zostały przyciemnione w przeciągu 2 godzin. Cena w porządku, a i z obsługą mogłem sobie chwile porozmawiać, nie mam zarzutów.
  Patryk Lizakowski
  elektryk
 • Zasłużona pozytywna opinia ! Okleiłam cały samochód na biało, efekt naprawdę mnie powalił. Samochód teraz wygląda jakby dopiero co wyjechał z salonu. Zdecydowanie usługa spełniła moje oczekiwania, już polecam dalej 🙂
  Martyna Kleinszmidt
  kierownik ds. reklamy
 • Szybko i na temat. Cena konkurencyjna, miła obsługa, szeroki wybór folii. Nie zauważyłem niczego niepokojącego 🙂
  Andrzej Rogowski
  sprzedawca