Przyciemnianie szyb w samochodach – Oferta Pomorskie

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  mercedes

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  porsche

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  audi

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  arteon

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  1

Przyciemnione szyby w samochodzie to nie tylko prestiżowy wygląd. Zapewniają również bezpieczeństwo, ochronę przed szkodliwymi promieniami UV oraz dyskrecję. Stosowane przez nas folie charakteryzują się doskonałą jakością oraz długą żywotnością. Nawet po 10 latach nie występują przebarwienia oraz blaknięcia, jak w wypadku folii słabej jakości.

Często zapomina się o kilku ważnych właściwościach tego materiału, dzięki którym podczas gorącego lata, wnętrze samochodu nie nagrzewa się tak mocno, jak w aucie ze standardowymi szybami.

Wzmocnienie szyby, jakim jest folia przyciemniająca, w znacznym stopniu wpływa na bezpieczeństwo podczas stłuczki – uchroni ona pasażerów przed odpryskami i kawałkami zbitej szyby. Takie wzmocnienie również odgrywa dużą rolę podczas próby włamania do samochodu. Dzięki folii ochronnej znacznie trudniej jest zbić szybę, co często uniemożliwia złodziejowi przedostanie się do wnętrza pojazdu.

Stosowana przez nas folia na samochód wykonana jest w technologii nie powodującej zakłóceń GPS oraz GSM.

Czas montażu: 2-3 godziny.

Sposób montażu: Bez demontażu tapicerki – w sytuacji gdy nie ma możliwości aplikacji folii ochronnej bez demontowania niektórych elementów tapicerki, kontaktujemy się z Klientem, aby omówić dalszy przebieg aplikacji.

Używamy wyłącznie folii z atestem ISiC w Krakowie oraz IMB w Warszawie.

Cennik przyciemniania szyb

Typ nadwozia Cena
Hachback 600 zł
Sedan 600 zł
Kombi/SUV 750 zł
BUS/VAN 850 zł
+ Przednie szyby +300 zł

*Cena może ulec zmianie w przypadku dzielonych szyb w drzwiach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Zgodnie z art. 66 ust. 1 pkt 5 prawa o ruchu drogowym ” (…) pojazd musi być tak zbudowany, utrzymany i wyposażony, aby korzystanie z niego (…) zapewniało dostateczne pole widzenia kierowcy (…)”; Polska norma branżowa nr BN-76/3626-07 określająca wymagania dla samochodów osobowych w zakresie widoczności z miejsca kierowcy. Norma ta określa, że niedopuszczalne jest ograniczenie pola widzenia kierowcy w obrębie kąta widzenia 180 stopni. Przepisy Regulaminu nr 43 EKG ONZ, w których dopuszcza się stosowanie oszklenia o przepuszczalności światła poniżej 70% dla szyb innych niż przednie i nie mające wpływu na pole widzenia kierowcy; Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej od 1998 roku wydało stanowisko, że nie ma przeciwwskazań do przyciemniania szyb, z wyjątkiem szyb z przodu pojazdu mających wpływ na pole widzenia kierowcy (czyli szyba przednia i boczne szyby przednie).

Korzystamy z folii

Avery
Hexis
Arlon
3M
Orafol
SOTT

Opinie na nasz temat

 • Naprawdę bardzo szybko, konkretnie i bez problemowo wykonane zlecenie. Sam właściciel wydał się przesympatyczny i uczciwy, a zamówiona folia jest naprawdę dobrej jakości produktem. Nic dodać, nic ująć. Polecam 🙂
  Michał Nostar
  tuner samochodowy
 • Wzorcowy przykład realizacji oklejania. Obsługa bardzo konkretna i co najważniejsze wyrobiła się terminowo, na co bardzo zwracam uwagę. W samym oklejeniu nawet przy moim wnikliwym oku nie zauważyłem nic do czego mógłbym się przyczepić.
  Piotr Morak
  mechanik samochodowy
 • Co tu dużo pisać, lekko zaskoczył mnie szybki termin realizacji, bo szyby zostały przyciemnione w przeciągu 2 godzin. Cena w porządku, a i z obsługą mogłem sobie chwile porozmawiać, nie mam zarzutów.
  Patryk Lizakowski
  elektryk
 • Zasłużona pozytywna opinia ! Okleiłam cały samochód na biało, efekt naprawdę mnie powalił. Samochód teraz wygląda jakby dopiero co wyjechał z salonu. Zdecydowanie usługa spełniła moje oczekiwania, już polecam dalej 🙂
  Martyna Kleinszmidt
  kierownik ds. reklamy
 • Szybko i na temat. Cena konkurencyjna, miła obsługa, szeroki wybór folii. Nie zauważyłem niczego niepokojącego 🙂
  Andrzej Rogowski
  sprzedawca