Folia na samochód i przyciemnianie szyb – Pomorskie

Przebieg procesu oklejania folią

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  skoda zabezpieczenie

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  oklejanie-2

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  GLC

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  Glc 3

Pracujemy na najwyższej jakości foliach – w trosce o Klienta i lakier jego samochodu. Ściśle współpracujemy z takimi producentami, jak Arlon Sott, Oracal, Averty, 3M, MacTac, GrafiWrap oraz innymi. Proponowane przez nas folie do oklejania samochodów są bardzo wysokiej jakości, a ich odporność na warunki atmosferyczne przyczyniają się do długiej żywotności (nawet do 10 lat).

Zmiana koloru samochodu za pomocą specjalistycznych folii nie tylko sprawi, że Twój samochód wyróżni się, ale w dużej mierze zabezpieczy oryginalny lakier. Jest to inwestycja, która opłaci się podczas sprzedaży samochodu. Po demontażu foli ukaże się fabryczny lakier w nienaruszonym stanie. Zwiększy to wartość auta.

Oklejanie samochodów odbywa się w kilku etapach. Pierwszym, a zarazem najważniejszym z nich, jest dokładne oczyszczenie karoserii z wszelkich zanieczyszczeń, starego wosku, substancji nabłyszczających oraz innych preparatów, mających na celu zabezpieczenie lakieru. Do tych czynności używamy wyłącznie specjalistycznych środków chemicznych czołowych producentów.

Następnym etapem jest demontaż wszystkich części, które mogą przeszkadzać i utrudniać oklejanie samochodu. Zdemontowane zostają między innymi klamki zewnętrzne, lusterka samochodowe, zderzaki, anteny, lampy i kierunkowskazy. Po zakończeniu tej fazy następuje ponowne czyszczenie i odtłuszczanie elementów.
Etap właściwej zmiany koloru samochodu następuje po dokładnym przygotowaniu miejsca pracy jakim jest samochód. Folia aplikowana jest zgodnie z zaleceniami poszczególnego producenta.

Finalnym etapem jest montaż wszystkich elementów oraz zabezpieczanie folii specjalnym mleczkiem.

Oprócz zabezpieczenia karoserii, Klient może zdecydować się na oklejanie innych elementów samochodu, w tym również znajdujących się wewnątrz auta.

Czas potrzebny na zmianę koloru to 3-4 dni. W przypadku oklejania progów, słupków oraz drzwi od wewnętrznej strony, termin realizacji zlecenia wydłuża się do 8 dni.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, podzieliliśmy usługę oklejenia samochodu na dwa trzy warianty:

 1. Wersja ECO – zmiana koloru samochodu tylko zewnątrz. Najczęściej spotykane w branży reklamowej, kiedy samochód musi reprezentować barwy firmy. Folia w tym przypadku przycinana jest na krawędziach bez zachodzenia folią pod dany element.
 2. Wersja ECO PLUS – Wariant, który pozwoli zmienić kolor samochodu w taki sposób, że nie da się zauważyć krawędzi folii z zewnątrz samochodu. W tym przypadku folia zawijana jest pod każdy element, zakrywając oryginalny kolor lakieru.
 3. Wersja PREMIUM – Najbardziej zaawansowana technika oklejania samochodu. W tym przypadku można mówić o właściwej zmianie koloru samochodu, ponieważ wnęki drzwi oraz bagażnika również są oklejanie. Po otwarciu samochodu nie ma widać oryginalnego koloru lakieru.

Doświadczenie

Nie jesteśmy firmą, która będzie uczyć się na błędach przy realizacji Twojego zlecenia.

Fachowa pomoc

Potrzebujesz pomocy lub nie wiesz, jaką folię wybrać? Nie martw się – od tego jesteśmy my.

Jakość materiałów

Korzystamy tylko ze sprawdzonych folii wiodących producentów.

Terminowość

Wywiązywanie się z ustalonych terminów jest dla nas priorytetem.

Wykwalifikowana kadra

W swoim zespole zatrudniamy ludzi posiadających co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zawodzie.

Precyzja pracy

Nasze sposoby wyróżniają się precyzją, dzięki czemu możemy zaoferować wysoką jakość wykonania usługi.

Przebieg procesu przyciemniania szyb

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  mercedes

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  porsche

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  audi

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  arteon

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  1

Przyciemnienie szyb odbywa się w sposób bezinwazyjny, to znaczy bez demontażu boczków i elementów tapicerki, a tym bardziej bez wyjmowania szyb. Pracujemy na foliach wiodących producentów posiadających odpowiednie certyfikaty i atesty Instytutu Szkła i Ceramiki w Krakowie.

Dzięki stosowaniu specjalistycznych narzędzi mamy pewność, że podczas montażu folii nie uszkodzimy nic w samochodzie. Czas realizacji to około 2-3 h.

Sprawdź nasz kanał na YouTube i zobacz jak to wygląda w praktyce.

Korzystamy z folii

Avery
Hexis
Arlon
3M
Orafol
SOTT

Opinie na nasz temat

 • Naprawdę bardzo szybko, konkretnie i bez problemowo wykonane zlecenie. Sam właściciel wydał się przesympatyczny i uczciwy, a zamówiona folia jest naprawdę dobrej jakości produktem. Nic dodać, nic ująć. Polecam 🙂
  Michał Nostar
  tuner samochodowy
 • Wzorcowy przykład realizacji oklejania. Obsługa bardzo konkretna i co najważniejsze wyrobiła się terminowo, na co bardzo zwracam uwagę. W samym oklejeniu nawet przy moim wnikliwym oku nie zauważyłem nic do czego mógłbym się przyczepić.
  Piotr Morak
  mechanik samochodowy
 • Co tu dużo pisać, lekko zaskoczył mnie szybki termin realizacji, bo szyby zostały przyciemnione w przeciągu 2 godzin. Cena w porządku, a i z obsługą mogłem sobie chwile porozmawiać, nie mam zarzutów.
  Patryk Lizakowski
  elektryk
 • Zasłużona pozytywna opinia ! Okleiłam cały samochód na biało, efekt naprawdę mnie powalił. Samochód teraz wygląda jakby dopiero co wyjechał z salonu. Zdecydowanie usługa spełniła moje oczekiwania, już polecam dalej 🙂
  Martyna Kleinszmidt
  kierownik ds. reklamy
 • Szybko i na temat. Cena konkurencyjna, miła obsługa, szeroki wybór folii. Nie zauważyłem niczego niepokojącego 🙂
  Andrzej Rogowski
  sprzedawca