Oklejanie elementów samochodu – Oferta przyciemniania lamp Pomorskie

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  bmw 2 lampy

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  a3 lampy2

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  A5 Lmpy

 • oklejanie samochodów FOL-TECH DESIGN

  lampy-3

Przyciemnienie lub tonacja lamp to proces polegający na oklejaniu folią reflektora. Jest to prosty i szybki zabieg, który pozwala nadać autu wyjątkowy i unikalny charakter. Oprócz funkcji estetycznej, pełni funkcję ochronną. Może świetnie uzupełniać oklejanie samochodu. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wielu rodzajów folii ochronnej w bogatej palecie kolorystycznej przeznaczonych do oklejania lamp i reflektorów oraz przyciemnianie szyb. Daje to gwarancję doboru perforowanego koloru. Montaż takiej folii trwa do 30 minut. Aplikacja wybranych odcieni na lampach jest w głównej mierze przeznaczona dla samochodów wystawowych, pokazowych i modelowych, które nie poruszają się po drogach publicznych.

Sprawdź wzorniki kolorów, które posiadamy w naszej ofercie.

Korzystamy z folii

Avery
Hexis
Arlon
3M
Orafol
SOTT

Opinie na nasz temat

 • Naprawdę bardzo szybko, konkretnie i bez problemowo wykonane zlecenie. Sam właściciel wydał się przesympatyczny i uczciwy, a zamówiona folia jest naprawdę dobrej jakości produktem. Nic dodać, nic ująć. Polecam 🙂
  Michał Nostar
  tuner samochodowy
 • Wzorcowy przykład realizacji oklejania. Obsługa bardzo konkretna i co najważniejsze wyrobiła się terminowo, na co bardzo zwracam uwagę. W samym oklejeniu nawet przy moim wnikliwym oku nie zauważyłem nic do czego mógłbym się przyczepić.
  Piotr Morak
  mechanik samochodowy
 • Co tu dużo pisać, lekko zaskoczył mnie szybki termin realizacji, bo szyby zostały przyciemnione w przeciągu 2 godzin. Cena w porządku, a i z obsługą mogłem sobie chwile porozmawiać, nie mam zarzutów.
  Patryk Lizakowski
  elektryk
 • Zasłużona pozytywna opinia ! Okleiłam cały samochód na biało, efekt naprawdę mnie powalił. Samochód teraz wygląda jakby dopiero co wyjechał z salonu. Zdecydowanie usługa spełniła moje oczekiwania, już polecam dalej 🙂
  Martyna Kleinszmidt
  kierownik ds. reklamy
 • Szybko i na temat. Cena konkurencyjna, miła obsługa, szeroki wybór folii. Nie zauważyłem niczego niepokojącego 🙂
  Andrzej Rogowski
  sprzedawca